ייעוץ והדרכה

ייעוץ והדרכהאת הדברים הכי חשובים בחיים, כמו איך להתנהל בזוגיות וכהורה או מהי משמעות החיים שלנו, אנחנו לא לומדים בבית הספר. כדי לא להתמודד עם השאלות הללו לבד, נוצרו תחומי ייעוץ והדרכה ייעודיים שמספקים הן את הייעוץ הדרוש להווה והן את ההכוונה לעתיד.

הדרכת הורים

רוב ההורים מרגישים שהם נקרעים בין הרצון לפתח קריירה לבין המשפחה, בין הרצון להיות חברים של הילד לבין הצורך להגדיר סמכות וגבולות, ובין התחושה שהם הורים לא מספיק טובים לבין הרצון לזמן פנוי לעצמם. במסגרת הדרכת הורים הם יוכלו לפגוש אנשי מקצוע שיסייעו להם לאזן בין הלחצים השונים המופעלים עליהם, לעשות את הבחירות הנכונות, להפחית את החששות בנוגע לטיב ההורות שלהם, וללמד אותם כיצד לפעול בסמכותיות מול הילדים באופן נכון ומבוקר.

הדרכת הורים יכולה להיעשות במסגרת קבוצתית, בה מספר זוגות הורים יוכלו להחליף מהחוויות שלהם ומנסיונם. ההורים המשתתפים יוכלו לראות שאחרים מתמודדים עם בעיות דומות לשלהם, ולהקשיב גם לעצת המומחה שתסייע להם ולשותפיהם לקבוצה להפוך להורים טובים יותר.

ייעוץ זוגי

מעטים הזוגות שמסכימים על הכל ואין ביניהם כמעט ריבים וחיכוכים. אצל רוב הזוגות יש התנגשות בין מערכי אמונות וחלומות שונים שעמם מגיע כל אחד מבני הזוג, שיוצרים כעסים ומתח במערכת הזוגית. בכדי ליצור ערוץ תקשורת טוב בין בני הזוג, ולמנוע מצבים קשים של גירושין, פרידות או בגידות, מומלץ לבחון אפשרות של ייעוץ זוגי.

במסגרת ייעוץ זוגי בני הזוג יקבלו את הבמה לומר את אשר על ליבם ולהקשיב לאחר המשמעותי שלהם. לאחר שכל מה שהוחבא מתחת לפני השטח יצוף, השלב הבא של ייעוץ זוגי עבורם יהיה למצוא אפיק תקשורת משותף, שבו יוכלו לסייע לעצמם ולאחר המשמעותי שלהם להגיע להגשמה עצמית, ולמנוע מצב של לקיחה כמובן מאליו.

ייעוץ זוגי ייתן לזוגות הנמצאים בכל שלבי הזוגיות – מהתחלת הקשר עד זוגות ותיקים, את הכלים ליצירת תקשורת זוגית טובה, את הדרך לגשר על פערי העבר ואת היכולת ליצור עתיד זוגי טוב יותר. מידע נוסף על ייעוץ זוגי תוכלו לקרוא כאן.

טיפול מיני

יחסי מין לא מספקים יכולים להביא לפרידתם של זוגות, כיוון שהם מכניסים למערכת הזוגית תסכול, אשמה ובושה. טיפול מיני יכול לספק לבני הזוג את הדרך לשיפור חיי המין שלהם, באמצעות פתירת חרדות והפרעות בתפקוד המיני ובהתנהלות המינית.

פערים ברמות התשוקה בין בני הזוג, שפיכה מהירה, כאבים בעת קיום יחסי מין ושלל בעיות נוספות יכולות לגרום לריחוק בין בני זוג שלא לצורך. בתהליך ייעוץ מיני ניתנים לבני הזוג פתרונות להתגברות על הבעיות הן ברמה הקוגניטיבית והן ברמה הפיזית, ואחוזים גבוהים מהזוגות שעברו ייעוץ מיני מספרים כי הזוגיות שלהם השתפרה פלאים כתוצאה מכך.

ייעוץ פסיכולוגי

במסגרת ייעוץ פסיכולוגי יכולות לעלות שאלות קיומיות רבות. ייעוץ פסיכולוגי מסייע למטופל להגיע לתשובות הנכונות לו, להחליף אמונות שמקרקעות אותו במקום, באמונות שמתאימות יותר לשאיפות שלו, לטפל בקשיים, מבוכות והפרעות, ולחזק את האמונה שלו בעצמו.
אנו באתר כל טיפול, ריכזנו עבורכם מידע על כל התחומים בהם תוכלו לקבל ייעוץ והדרכה לטובת שיפור מצבכם.

הורות משותפת? ההדרכה חשובה

הדרכת הורים במסגרת של הורות משותפת

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחויות ולשינויים השונים שחלו במושג המשפחה, וכיום נפוצים יותר ויותר מודלים שונים של הורות ומשפחות אלטרנטיביות, ביניהן משפחות שעברו גירושים וההורים … להמשך קריאה

פורסם בקטגוריה ייעוץ והדרכה | להגיב
הדרכת הורים

הדרכת הורים

כל הורה מעוניין לגדל את ילדיו בסביבה בטוחה ומוגנת ועם זאת לדאוג לכך שיהפו לבוגרים עצמאיים המוכנים לחיים, אשר ידעו להתמודד עם האתגרים השונים שיעמדו … להמשך קריאה

פורסם בקטגוריה ייעוץ והדרכה | להגיב