טיפולים נוספים

טיפולים נוספים
טיפול פסיכולוגי או טיפול פסיכיאטרי אינם כוס התה של כל אחד. בדיוק לשם כך, אתר כל טיפול, ריכז עבורכם גם את האפשרויות לטווח רחב של טיפולים אלטרנטיביים.

כאן תוכלו לקרוא על שיטות אלטרנטיביות להתגברות על בעיות נפשיות ורגשיות כגון: NLP, מיינדפולנס או דמיון מודרך, המסייעות גם לחיזוק הביטחון העצמי, על טיפול מיני לפתרון בעיות בתחום המיני, על תרפיה שתאפשר לכם להביע את עצמכם גם בלי מילים, ועל אימון אישי ו- coaching שיאפשרו לכם להגשים מטרות ולהתקדם בחייכם.

למי מתאימים הטיפולים הנוספים?

טיפולים אלטרנטיביים אלו מתאימים לכל מי שמעוניין לבחון מה יש לרפואה הלא ממסדית להציע בכדי להתמודד עם בעיות נפשיות ורגשיות. מכיוון שהטיפולים הכלולים בסעיף זה, כגון: NLP, דימיון מודרך, קואצ'ינג ותרפיה אינם ארוכים, תוכלו לבחון את מגמת השיפור באמצעותם לפני שתפנו לאפיק הקונבנציונאלי של טיפול פסיכולוגי.

ילדים קטנים, אנשים שמתקשים להתבטא ואנשים מופנמים מאד ירוויחו משיטות כמו: מיינדפולנס, תרפיה, דימיון מודרך, קואצ'ינג ואפילו NLP. אלו יכולות להוות פתרון עבורם, משום שהן אינן דורשות להתבטא ולשפוך את הלב אלא מגדירות יעדים, ונותנות למטפל להוביל אתכם לשם.

גם מי שמעדיפים להתמודד בקבוצה ולא בפורמט של אחד על אחד יכולים למצוא פתרון בטיפולים הנוספים אותם אנו סוקרים באתר כל טיפול. בחלק זה של האתר תוכלו לקרוא על שיטות שמפעילות קבוצות תמיכה, שילוו אתכם בתהליך ההתגברות על המשבר.

אם אתם מעוניינים לפתור בעיה נקודתית ולא להתעמק בנבכי הנפש שלכם, טיפולים אלטרנטיביים כמו קואצ'ינג, NLP ודימיון מודרך יכולים לסייע לכם להשיג את מטרתכם. בטיפולים אלו מוגדרת מטרה ברורה וכל הטיפול מתרכז סביב השגתה. באמצעות כלי Coaching, שיטות NLP, הדרכה לדימיון מודרך ושיטות נוספות תוכלו להתמקד במטרה אותה הצבתם לעצמכם ולהשיג אותה.

אם אתם חוששים מביקורת ומהתנשאות, טיפולים אלטרנטיביים אלו הם התשובה עבורכם. מאמנים שלמדו את עקרונות ה-Coaching למדו גם כיצד לאמץ את נקודות ההשקפה של המתאמן ללא שיפוטיות. מומחי NLP ודימיון מודרך מכוונים את מטופליהם למצוא את התשובה בעצמם, מתוך אמונה שהם מגיעים כבר עם המפתח לחיים טובים.

תפקידם  של מומחים אלו כמטפלים, הוא לסייע לאותם מטופלים למצוא אותו, ומטפלים בשיטות תרפיה מאמינים במתן חופש ליצירה ככלי טיפולי.
כשכל טיפול נמצא מול עיניכם הקוראות, בטוח שתצליחו למצוא את הטיפול שישפר את חייכם.

נושאים נוספים:

אימון אישי - קואצ'ינג (Coaching)(2 פוסטים בקטגוריה זו)

קואוצ'ינגאימון אישי, או Coaching, הוא אימון הניתן על ידי מאמן מקצועי להגשמת מטרות אישיות הנקבעות בתחילת התהליך. באמצעות תהליך מובנה של משימות, המתאמן יכול להתק...לחץ למעבר לקטגוריית אימון אישי - קואצ'ינג (Coaching)

ניו אייג'(6 פוסטים בקטגוריה זו)

ניו אייג'לצד טיפול פסיכולוגי מסורתי ותחום ה-coaching, נמצאים גם טיפולי ניו אייג' כגון: לחץ למעבר לקטגוריית ניו אייג'

תפקוד מיני(2 פוסטים בקטגוריה זו)

תפקוד מיניעל הקשר ההדוק שבין מיניותו של האדם לרווחתו הנפשית עמד פרויד כבר לפני למעלה ממאה שנים, ודומה שגם אם תוקפן של רבות מקביעותיו שנוי במחלוקת כיום, הרי שניתן להסכי...לחץ למעבר לקטגוריית תפקוד מיני

תרפיה(1 פוסטים בקטגוריה זו)

תרפיהלא כל טיפול פסיכולוגי מתבצע בעיקר בדרך של אינטראקציה מילולית בין המטופל למטפל. קיימים סוגים רבים של תרפיה העו...לחץ למעבר לקטגוריית תרפיה

אימון מנטלי לספורטאים

אימון מנטלי לספורטאים

האימון המנטלי עוסק ביכולת של הספורטאי להתנקות מלחצים ולהתמקד במשימה המונחת בפניו. מכיוון שהיום ידוע כי הרכיב המנטלי קובע את רמת הביצוע ואת ההישגים אליהם … להמשך קריאה

פורסם בקטגוריה טיפולים נוספים | להגיב
גמילה מהתמכרויות

גמילה מהתמכרויות

כמעט לכל אחד יש התמכרות מסוימת, חלקם מתמכרים למשקאות תוססים, חלקם לשוקולד וחלקם לצערנו יהיו מכורים לדברים שליליים שיכולים להוות הרס לחייהם, כדוגמת – התמכרות … להמשך קריאה

פורסם בקטגוריה טיפולים נוספים | להגיב

מחקרים מוכיחים: טיפול טבעי יעיל למחלות עור

הטיפול במחלות עור ברפואה הסינית הוכח בשנים האחרונות כיעיל ובעל הצלחות, החל בהפחתת תסמינים של מחלות כרוניות, ועד לריפוי מלא של מחלות אחרות. דודי פרלה, … להמשך קריאה

פורסם בקטגוריה טיפולים נוספים | להגיב